BezpiecznaCiaza112023

Wakacje w ciepłych krajach ???

12 lata 2 miesiąc temu #308542 przez martela89
Ja spędzałam ale bez dziecka bo jeszcze nie miałam.
Ale jeżeli chodzi o to czy wszystko jest takie jak w opisach to u nas tak było.
Piękne pokoje,przepyszne jedzenie i bardzo miła obsługa :)
My byliśmy w Turcji,ale w hotelu w którym nie było zbyt dużo atrakcji dla dzieci(mały basenik i różne zabawy dla starszych dzieci),ale jak będziemy wybierać się z Vanessą to na pewno zwrócimy uwagę żeby coś dla niej było.
Ale jak Kasia będzie miała 15msc to jej tam zbyt dużo do szczęścia potrzebne nie jest :)
Na wszelki wypadek daję link: www.oceniacz.pl/hotel/135/blue-star/opinie

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308566 przez pulpecja
martela powiem krótko "jak dobrze,że do nas wróciłaś" :lol: dzięki za namiar zaraz looknę :) a co do atrakcji to dokładnie tak jak napisałaś, Kasi jeszcze nie będzie potrzeba ich zbyt dużo. Najważniejsze będą warunki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308583 przez martela89
Bardzo mi miło :)
jeżeli chodzi o warunki to polecam,a jedzenie jeszcze bardziej :)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315017 przez pulpecja
szkoda,że nie macie propozycji :( bo w sumie liczyłam na pomoc w decyzji :woohoo:
pojeździliśmy po biurach i na 90% zdecydujemy się na last minute do Grecji (miejsce z piaszczystą plażą) z początkiem czerwca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315113 przez emma
jesli jeszcze nie wybraliscie, przyjrzyjcie sie ofertom z Bulgarii - bylismy 2 lata temu i na pewno wrocimy: czyste pusta plaze, pyszne i tanie jedzenie: salatki, warzywa owoce, tanie noclegi i transport, no i klimatyzacja w cenie (w Grecji nie ma takiej opcji ;))! szczerze polecam! Grecja (gdzie bylismy w zeszlym roku i na pewno nie wrocimy!) moze sie schowac! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316289 przez pulpecja
emma powiem Ci szczerze,że Grecja i Bułgaria to dwie opcje, które po wizytach w biurach bierzemy pod uwagę, ale z naciskiem na Grecję bo mieli fajniejsze oferty w naszym terminie. Klimatyzację mamy w cenie, ale z kolei sprzęt plażowy odpłatny. Myślimy o spokojniejszej części tzn. wyspie Zakynthos.
emma a pamiętasz może Wasz hotel w Bułgarii ?? w którym rejonie byliśmy Złote piaski czy Słoneczny brzeg ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316556 przez emma
w Bulgarii bylismy pod Zlotymi Piaskami (bo w samych Piaskach - straszne tlumy, nie na nasze nerwy, jak w Gdansku ;), ale na 1 dzien poszlismy, zeby sie przekonac, czy naprawde tak tloczno i naprawde :)). nasza miejscowosc nazywala sie Czajka - jakies 4 km od Piaskow, wiec spokojnie mozna bylo sie tam przespacerowac. ogolnie Czajka to straszna dziura - 3 hotele (nasz nazywal sie BMV - bylismy w czesci odnowionej ***+ lub ****, teraz juz nie pamietam, ale standard bardzo fajny, nie bylo sie do czego przyczepic), 5 sklepikow, 5 knajpek, ale tego nam bylo trzeba, bo wszystko dobrze zaopatrzone, w knajpkach jedzenie tanie, swieze, pyszne i duzo (czyli zupelnie inaczej niz w Grecji ;)), a my chcielismy glownie czystej wody i pustej czystej plazy i tak bylo. basen przy hotelu tez byl, ale nie koszystalismy, bo do morza bylo 100 m ;). bylismy przez tydzien i bylo super, pewnie przez 2 tygodnie bysmy sie tam wynudzili (chociaz pojechalismy na wycieczke do Stambulu i sami dojechalismy do Warny - autobusem ok. godziny drogi), ale na tydzien bylo bosko. pozniej troche zalowalismy, ze nie zdecydowalismy sie na miejscowosc Św. Konstantyn - troche drozej, ale standard tez o niebo lepszy, piekne polozenie (niedaleko Czajki, ok. 10-20 km), plaze, woda... ehh... rozmarzylam sie! zazdroszcze wam wakacji! :laugh:
jesli chodzi o Grecje (bylismy na Riwierze Olimpijskiej), to bardzo sie rozczarowalam, bo nie dosc, ze duzo drozej niz w Bulgarii to o wiele gorsze jedzenie (nie tylko hotelowe, ale i to w knajpkach - ciagle mialam jakas niestrawnosc...), za goraco, za tloczno, ludzie malo przyjazni i - NAJGORSZE (na wczasach juz wiedzialam, ze jesten w ciazy) - WSZYSCY i WSZEDZIE TAM PALĄ - i to nie tak jak u nas! na plazy wszyscy oprocz mnie i mojego meza odpalali jednego papierosa od drugiego - nawet stare 90-letnie baby! udalo nam sie znalezc tylko jedna plaze, gdzie palila tylko POLOWA osob, a nie wszyscy oprocz nas. horror, przez to w ogole nie dalo sie tam wypoczywac, ciagle bylam wsciekla... :dry:. dlatego szczerze odradzam...
mam nadzieje, ze moje wynurzenia okaza sie przydatne :). pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316684 przez pulpecja
emma dziękuję :kiss: :kiss:

powiem szczerze,że nikt nigdy mi nie mówił o papierosach :ohmy: :ohmy: Bardzo dobrze,że to napisałaś bo ja nie cierpię fajek :ohmy: :ohmy: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316697 przez emma
pulpa, ja przed ciaza lubilam i palilam, ale nigdy takie ilosci! :ohmy: doslownie bylam wszoku i w dodatku wsicekla! ale wyglada na to, ze w Grecji palenie to glowny sport narodowy, obejmujacy cale rodziny... :dry: miejmy nadzieje, ze na Zakynthos jest bardziej kulturalnie, bo na Riwierze Olimpijskiej doslownie nie bylo dokad uciekac... :angry: ja w ciazy, chce sie cieszyc jodem, a musze wdychac dym... :dry: wypytaj o to, moze w waszym kurorcie jest np. ich prywatna plaza, na ktorej obowiazuje zakaz palenia. i powiem ci jeszcze, ze pierwszy raz sie z czyms takim spotkalam, w Bulgarii czy Hiszpanii nie bylo takiego problemu. oczywiscie zawsze zdarza sie, ze ktos popala na plazy, ale nie wszyscy, na litosc boska...! :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316708 przez pulpecja
koleżanka była zachwycona Kretą - byli w Chani. Mówi, że tam są przepiękne piaszczyste plaże...ale dzięki Tobie wiem pod jakim kątem musimy jeszcze sprawdzić ofertę.
Ja byłabym mega mega wściekła gdyby ktoś obok na plaży kopcił na nas a co dopiero cała plaża :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316713 przez emma
tez bylam wsciekla, zwlaszcza jak probowalam uciac sobie drzemke, ale zrelaksowac sie na lezaku... nie bylo rady, musialam sie kapac, bo w morzu juz nikt nie palil! :blink:
mam nadzieje, ze wybierzecie cos fajnego! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581919 przez martela89
Dziewczyny odnawiam temat :)
Na razie jeszcze to tylko planowanie i zastanawianie się ale warto znać opinie.
Koleżanka z biura podróży poleciała mi Egipt na rodzinne wakacje,pokazała mi kilka pięknych hoteli ale teraz pytanie czy faktycznie Egipt i jaki hotel wybrać :unsure:
Więc proszę mamy które mogą coś polecić o pomoc :)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729062 przez Tenka
A mnie tam ciężko wygonic z Polski :) Mamy równie piękne hotele, najpiękniejszą historię. Trochę gorzej z pogodą, ale najważniejsze z kim się jedzie :)

Dziecko - największy skarb

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #730445 przez Kreatywni
Hej,

nasza Pia ma 6 i pół miesiąca. Sporo podróżujemy. Obecnie jesteśmy na Cyprze i polecamy tą destynacją. Ciepło ale do przeżycia, dobre jedzenie, bezpiecznie, tylko 3 godziny lotu. Mieszkamy w Paphos - Hotel Azia Resort and Spa. Hotel nie jest najnowszy ale ma duży basen. Jest bardzo dużo Cypryjczyków z maluszkami. Nie ma szału ale jest przyjemnie.

W Egipcie byliśmy parę razy przed narodzinami Małej i zdecydowanie odradzamy ten kierunek. Jak Dziecko będzie miało 4-5 lat to może pomyślimy o Sharm. Kto wie?

Serdecznie pozdrawiam,

Agata

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802831 przez AniaF
My dopiero będziemy spodziewać się maluszka, ale na początku ciąży jak jeszcze nie wiedziałam że w niej jestem byliśmy na wakacjach w Hiszpanii dzięki ofercie znalezionej na kochamwakacje.com co było moim marzeniem. Mam nadzieję, że nasze małe dziewczę odziedziczy po swojej mamie zamiłowanie do podróży i interesowania się światem, bo naprawdę warto poznawać to co obce i nieznane.
A przy okazji zawsze można poduczyć się języka co z pewnością każdemu się przyda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl